+372 5037044

ene@veeteraapia.ee

Ettetellimisel, iga päev

Tere tulemast! Tore, et meid leidsid!

Mina olen Ene Reedi ning lõin Veeteraapia stuudio, et aidata inimestel lõõgastuda ja terveneda. Selleks, et meie kõigi igapäevane elu oleks rohkem tasakaalus, rõõmsam ja õnnelikum!

Me vajame energiat ja elujõudu igal hetkel. Meie päevad on täidetud erinevate askelduste ja tegevustega, pingeliste olukordade ning vastutusega. Selleks, et meie keha ja meel suudaksid ennast taastada peab pingutusele järgnema vähemalt sama pikk lõdvestus ja lõõgastus. Kas sinu elus on see nii?

Inimkonna ajaloo jooksul on kasutatud erinevaid taastumisvõimalusi. Neist paljud on ajaproovile vastu pidanud ning neid rakendatakse edukalt ka tänapäeval.

Üldiselt jagatakse organismi taastumisvahendid kolme suuremasse gruppi:

1) FÜÜSIKALISED TAASTUMISVAHENDID (saun, massaaź, hüdroteraapia, valgusteraapia jpt)

2) TAIMSED TAASTUMISVAHENDID

3) KEEMILISED TAASTUMISVAHENDID

Vee ehk hüdroteraapia on üks vanimaid ning lihtsamaid taastumisvahendeid. Ujumine, külma veega karastamine või soojas vannis lõõgastumine, külmetuse korral kuum jalavann ja soe tee – usun, et oled neid kõiki proovinud.

Vesi mõjutab meie organismi mitmekülgselt, sõltuvalt protseduurist mõjutab ta meie närvisüsteemi, südametalitlust, vereringet ja ainevahetust.

Veeteraapia Stuudios kasutame Swimitationi ehk vesi-füsioteraapiat ning vesi-vaakummassaaźi protseduure. Need mõlemad tagavad lihaspingete taandumise, aktiveerivad ainevahetust ning suurendavad üldist heaolu tunnet.

Kasutatud allikas: https://www.tlu.ee/opmat/ka/Taastvah/sissejuhatus.html

1 Comment

  1. Väga lahe Soovitan! Väga rahustav ja lõdvestav oli eriti vaakummassaaž ja harjutused suures vannis olid kerged ja väga mõnusad.
    Miko.

Leave A Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

EnglishEstonian